Komputery przemysłowe Elcom


Firma Serwis Główny jest wyłącznym dystrybutorem komputerów przemysłowych firmy Elcom na rynku polskim. Komputery przemysłowe serii UniqPC są to komputery typu all-in-one, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle. Zaletą tego rodzaju komputerów jest gotowość do działania bez zbędnego dodatkowego osprzętu typu klawiatury, myszki, czy szafy montażowej. Z główiejszych cech, które również je wyróżnia to chłodzenie bierne niepotrzebujące wentylatora, tym samym zapewniając szczelność obudowy spełniając normę IP65. Idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach o wysokim zapyleniu i wilgotności otoczenia. Kupując produkt z naszej oferty zapewniamy specjalistyczny serwis urządzeń.

UniqPC 150 II

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Następca UniqPC 150
 • Wyposażony w panel dotykowy multi-touch
 • Stopień ochrony IP65

UniqPC 215

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Nowoczesny procesor, zapewniające płynne działanie aplikacji
 • Hartowane szkło, odporne na zarysowania
 • Technologia multi-touch umożliwiająca korzystanie nawet w rękawiczkach

UniqPC 190

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Idealny do pracy w trudnych warunkach
 • Zużycie energii 9 razy mniejsze niż typowe systemy komputerowe
 • Duży wybór typów stojaków i możliwość montażu na ścianie lub do stołu

UniqPC 150

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Urządzenie o grubości 39 mm
 • Doskonała czytelność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
 • Różne możliwości mocowania

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

UniqPC 215

Nowy multimedialny all-in-one komputer o przekątnej monitora 21,5 cala przynosi wyjątkowe możliwości w trudnych operacyjnych warunkach eksploatacyjnych.

UnipPC 215 jest wyposażony w najnowsze, wydajne procesory, które zapewniają bezproblemowe działanie obecnych i przyszłych aplikacji, zachowując jednocześnie zalety pasywnego chłodzenia. Czterordzeniowy procesor do standardowej pracy i procesor 7. generacji i5 7300U do najbardziej wymagających procesów i dużych obciążeń.

Wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 21,5 cala jest chroniony przed zarysowaniem szkłem hartowanym i stanowi największą powierzchnię wyświetlania spośród wszystkich komputerów UniqPC. Opcjonalna folia antywandalowa może wytrzymać nawet trudne warunki użytkowania. Równie opcjonalna matowa folia przeciwodblaskowa zapewnia doskonałą widoczność przy silnym sztucznym świetle nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

UniqPC 215 spełnia wymagania standardów ochrony IP65 i bez problemu wytrzymuje w trudnych warunkach przemysłowych z obecnością kurzu, wody, brudu i wstrząsów. Pasywny system chłodzenia bez części obrotowych zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek cząstek do urządzenia i zapewnia płynną pracę w środowisku, w którym nie można używać zwykłych komputerów.

Zamów

UniqPC 190

Multimedialny komputer all-in-one z 19-calowym monitorem dostarcza wyjątkowych możliwości pracy w trudnych i różnorodnych środowiskach. Metalowa konstrukcja o klasie ochrony IP65 i eleganckim wyglądzie zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną i niezawodną pracę nawet w przypadku środowiska pracy z rozpryskującą się wodą czy też podwyższonym zapyleniem. Idealnie nadaje się do pracy dla wszystkich, którzy potrzebują do swojej pracy dużej powierzchni, np. dokumentacji produkcyjnej albo też jak najwięcej elementów i obiektów sterujących. Korzystając z dużego wyświetlacza dotykowego można się komunikować korzystając z pomocy wszystkich palców jednocześnie.

Kompaktowe zamocowanie i kształt komputera pozwalają na lepszą ergonomię środowiska pracy. Nowoczesny i regulowany stojak ułatwia jego umieszczenie. Możliwość wyboru z wielu typów stojaków Tube Holder do zamocowania do stołu lub na ścianę oraz standardowe zamocowanie VESA za pomocą przegubu. Możliwość regulowania położenia w przedziale 30 stopni. UniqPC można bezpiecznie zamocować i podłączyć przez multikonektor, który zapobiega przed przypadkowemu wyciągnięciu kabla zasilającego. W razie awarii komputer można szybko i łatwo zdemontować dzięki multikonektorowi.

Zamów

UniqPC 150 IINowość

Innowacyjne konstrukcyjnie rozwiązanie umożliwiło opracowanie jednego z najcieńszych wyrobów typoszeregu POS dostępnych na rynku, o grubości 39 mm. Cienki design UniqPC zrobi na klientach wrażenie profesjonalnego podejścia do biznesu.

Cechą wyjątkową UniqPC jest chłodzenie biernie. Dzięki zamkniętemu systemowi bez otworów czy poruszających się elementów obrotowych praca panelu jest zupełnie cicha, zaś stopień awaryjności jest bliski zeru. UniqPC jest o wiele bardziej niezawodny w porównaniu ze zwyczajnymi PC i istotnie zwiększa bezpieczeństwo i stabilność pracy.

UniqPC 150 to komputer panelowy 3. generacji z monitorem LCD 15-calowym i technologią dotykową Touch Lens. Oryginalny design skrywa jedno z najcieńszych rozwiązań all-in-one. Nowy wyświetlacz oferuje jaśniejszy obraz dzięki wyższej luminancji i podświetleniu LED, co umożliwia doskonałą czytelność nawet w środowisku z ostro padającymi promieniami światła czy przy sztucznym oświetleniu.

Zamów

UniqPC 150

Procesor Intel Quad-core oferuje bezkonkurencyjną kombinację minimalnego zapotrzebowania na energię i wysokiej wydajności. Czterordzeniowy procesor jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 7/8/10/11.

Unikatowa wodoodporna i pyłoszczelna klasa ochrony IP65 panelu czołowego oraz klasa ochrony IP54 całego urządzenia umożliwia wykorzystanie UniqPC w rożnych środowiskach. Antybakteryjne powłoki powierzchni (opcjonalnie) umożliwiają czyszczenie UniqPC detergentami.

Zastosowanie technologii vandalproof zapobiega zadrapaniu wyświetlacza pokrytego utwardzanym szkłem. Brzegi panelu chroni guma, co z kolei zabezpiecza przed wstrząsami, uderzeniami i zadrapaniami. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja pozwala na długotrwałe korzystanie z UniqPC.

Zamów

Serwis komputerów przemysłowych

Naprawę komputerów przemysłowych marki Elcom realizuje firma:
Serwis Główny s.c.

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies