Komputery przemysłowe Elcom


Firma Serwis Główny jest wyłącznym dystrybutorem komputerów przemysłowych firmy Elcom na rynku polskim. Komputery przemysłowe serii UniqPC są to komputery typu all-in-one, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle. Zaletą tego rodzaju komputerów jest gotowość do działania bez zbędnego dodatkowego osprzętu typu klawiatury, myszki, czy szafy montażowej. Z główiejszych cech, które również je wyróżnia to chłodzenie bierne niepotrzebujące wentylatora, tym samym zapewniając szczelność obudowy spełniając normę IP65. Idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach o wysokim zapyleniu i wilgotności otoczenia. Kupując produkt z naszej oferty zapewniamy specjalistyczny serwis urządzeń.

UniqPC 150 II

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Następca UniqPC 150
 • Wyposażony w panel dotykowy multi-touch
 • Stopień ochrony IP65

UniqPC 215

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Nowoczesny procesor, zapewniające płynne działanie aplikacji
 • Hartowane szkło, odporne na zarysowania
 • Technologia multi-touch umożliwiająca korzystanie nawet w rękawiczkach

UniqPC 190

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Idealny do pracy w trudnych warunkach
 • Zużycie energii 9 razy mniejsze niż typowe systemy komputerowe
 • Duży wybór typów stojaków i możliwość montażu na ścianie lub do stołu

UniqPC 150

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Urządzenie o grubości 39 mm
 • Doskonała czytelność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
 • Różne możliwości mocowania

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

NOWY MULTIMEDIALNY ALL-IN-ONE KOMPUTER 

Nowy multimedialny komputer all-in-one z 19-calowym monitorem dostarcza wyjątkowych możliwości pracy w trudnych i różnorodnych środowiskach. Metalowa konstrukcja o klasie ochrony IP65 i eleganckim wyglądzie zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną i niezawodną pracę nawet w przypadku środowiska pracy z rozpryskującą się wodą czy też podwyższonym zapyleniem. Idealnie nadaje się do pracy dla wszystkich, którzy potrzebują do swojej pracy dużej powierzchni, np. dokumentacji produkcyjnej albo też jak najwięcej elementów i obiektów sterujących. Korzystając z dużego wyświetlacza dotykowego można się komunikować korzystając z pomocy wszystkich palców jednocześnie.


DZIEWIĘCIOKROTNIE MNIEJSZE ZUŻYCIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ

Cechą wyjątkową UniqPC 190 jest chłodzenie biernie. Dzięki zamkniętemu systemowi bez otworów czy poruszających się elementów obrotowych praca panelu jest zupełnie cicha, zaś stopień awaryjności jest bliski zeru. Praktycznie nie wymaga żadnych prac konserwacyjnych, co w znacznej mierze zwiększa bezpieczeństwo i stabilność pracy. Zużywa 9-razy mniej energii niż typowe systemy komputerowe.


WODOODPORNY KOMPUTER, WRAZ Z GŁOŚNIKAMI I MIKROFONEM

UniqPC odznacza się dużą wytrzymałością mechaniczną panelu. Zamknięta, kompaktowa konstrukcja o klasie ochrony IP65 chroni komputer przed zanieczyszczeniem pyłem, rozpryskującą się wodą i wstrząsami, nadając się w ten sposób do pracy w trudnych warunkach. Dodatkowo jego czyszczenie jest niezwykle szybkie i łatwe. Wystarczy go przetrzeć wilgotną szmatką nasączoną ciekłymi środkami czyszczącymi.


MOC I KOMPATYBILNOŚĆ

Czterordzeniowy procesor (kompatybilny z OC Windows 8) oferujący wygodną kombinacją minimalnego zużycia energii i dużej wydajności. Procesory Intel są kompatybilne z systemami operacyjnymi Windows XP, Windows XP Embedded, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 albo Linux. UniqPC umożliwia korzystanie z konfigurowalnych czytników kart magnetycznych, Dallas Key do identyfikacji dostępu do PC lub RFID reader na przykład do ewidencji czasu pracy albo dostępu terminali.


DUŻA RÓŻNORODNOŚĆ ZAMOCOWANIA

Kompaktowe zamocowanie i kształt komputera pozwalają na lepszą ergonomię środowiska pracy. Nowoczesny i regulowany stojak ułatwia jego umieszczenie. Możliwość wyboru z wielu typów stojaków Tube Holder do zamocowania do stołu lub na ścianę oraz standardowe zamocowanie VESA za pomocą przegubu. Możliwość regulowania położenia w przedziale 30 stopni. UniqPC można bezpiecznie zamocować i podłączyć przez multikonektor, który zapobiega przed przypadkowemu wyciągnięciu kabla zasilającego. W razie awarii komputer można szybko i łatwo zdemontować dzięki multikonektorowi.


JEDNOCZESNA OBSŁUGA WSZYSTKIMI DZIESIĘCIOMA PALCAMI RĄK

UniqPC 190 to komputer panelowy z monitorem LCD i panelem dotykowym. Oryginalny design skrywa jedno z najcieńszych rozwiązań all-in-one, oferujące różnorodne funkcje. Wytrzymały duży panel dotykowy realizuje funkcję multitouch - obsługa komputera wszystkimi dziesięcioma palcami. Użytkownik może jednocześnie obracać obraz, powiększać obiekty albo szybko przesuwać obrazy. Komunikację ze środowiskiem zewnętrznym realizują wbudowane głośniki, kamera i mikrofon.


Sprawdź ofertę

Serwis komputerów przemysłowych

Naprawę komputerów przemysłowych marki Elcom realizuje firma:
Serwis Główny s.c.

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies