Komputery przemysłowe Elcom


Firma Serwis Główny jest wyłącznym dystrybutorem komputerów przemysłowych firmy Elcom na rynku polskim. Komputery przemysłowe serii UniqPC są to komputery typu all-in-one, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle. Zaletą tego rodzaju komputerów jest gotowość do działania bez zbędnego dodatkowego osprzętu typu klawiatury, myszki, czy szafy montażowej. Z główiejszych cech, które również je wyróżnia to chłodzenie bierne niepotrzebujące wentylatora, tym samym zapewniając szczelność obudowy spełniając normę IP65. Idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach o wysokim zapyleniu i wilgotności otoczenia. Kupując produkt z naszej oferty zapewniamy specjalistyczny serwis urządzeń.

UniqPC 150 II

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Następca UniqPC 150
 • Wyposażony w panel dotykowy multi-touch
 • Stopień ochrony IP65

UniqPC 215

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Nowoczesny procesor, zapewniające płynne działanie aplikacji
 • Hartowane szkło, odporne na zarysowania
 • Technologia multi-touch umożliwiająca korzystanie nawet w rękawiczkach

UniqPC 190

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Idealny do pracy w trudnych warunkach
 • Zużycie energii 9 razy mniejsze niż typowe systemy komputerowe
 • Duży wybór typów stojaków i możliwość montażu na ścianie lub do stołu

UniqPC 150

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Urządzenie o grubości 39 mm
 • Doskonała czytelność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
 • Różne możliwości mocowania

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

ULTRACIENKI I NOWOCZESNY DESIGN 

Innowacyjne konstrukcyjnie rozwiązanie umożliwiło opracowanie jednego z najcieńszych wyrobów typoszeregu POS dostępnych na rynku, o grubości 39 mm. Cienki design UniqPC zrobi na klientach wrażenie profesjonalnego podejścia do biznesu.


UNIKATOWE CHŁODZENIE BIERNIE 

Cechą wyjątkową UniqPC jest chłodzenie biernie. Dzięki zamkniętemu systemowi bez otworów czy poruszających się elementów obrotowych praca panelu jest zupełnie cicha, zaś stopień awaryjności jest bliski zeru. UniqPC jest o wiele bardziej niezawodny w porównaniu ze zwyczajnymi PC i istotnie zwiększa bezpieczeństwo i stabilność pracy.


OBSŁUGA DOTYKOWA 

UniqPC 150 to komputer panelowy 3. generacji z monitorem LCD 15-calowym i technologią dotykową Touch Lens. Oryginalny design skrywa jedno z najcieńszych rozwiązań all-in-one. Nowy wyświetlacz oferuje jaśniejszy obraz dzięki wyższej luminancji i podświetleniu LED, co umożliwia doskonałą czytelność nawet w środowisku z ostro padającymi promieniami światła czy przy sztucznym oświetleniu.


WYSOKIEJ JAKOŚCI I WYDAJNY PROCESOR 

Procesor Intel Quad-core oferuje bezkonkurencyjną kombinację minimalnego zapotrzebowania na energię i wysokiej wydajności. Czterordzeniowy procesor jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows 7/8/10/11.


WYJĄTKOWE WŁAŚCIWOŚCI KLAS OCHRONY IP65/54 

Unikatowa wodoodporna i pyłoszczelna klasa ochrony IP65 panelu czołowego oraz klasa ochrony IP54 całego urządzenia umożliwia wykorzystanie UniqPC w rożnych środowiskach. Antybakteryjne powłoki powierzchni (opcjonalnie) umożliwiają czyszczenie UniqPC detergentami.


WYTRZYMAŁY WYŚWIETLACZ DZIĘKI ZASTOSOWANIU TECHNOLOGII VANDALPROOF 

Zastosowanie technologii vandalproof zapobiega zadrapaniu wyświetlacza pokrytego utwardzanym szkłem. Brzegi panelu chroni guma, co z kolei zabezpiecza przed wstrząsami, uderzeniami i zadrapaniami. Wytrzymała aluminiowa konstrukcja pozwala na długotrwałe korzystanie z UniqPC.


MOŻLIWOŚCI RÓŻNORODNYCH KONFIGURACJI 

UniqPC to uniwersalny system z szeroką gamą możliwości podłączenia wyposażenia i urządzeń zewnętrznych, które można podłączyć bezpośrednio do UniqPC albo za pośrednictwem replikatora portów umożliwiającego dyskretne ułożenie kabli. Dobór replikatora zależy wyłącznie od wymagań i potrzeb.


UNIWERSALNOŚĆ ARCHIWIZACJI DANYCH 

Różnorodność sprzętowego design’u UniqPC umożliwia dokonanie wyboru najdogodniejszego sposobu zapisywania danych za pośrednictwem standardowego twardego dysku S-ATA albo SSD (Solid State Disk – opcjonalnie).


RÓŻNE MOŻLIWOŚCI ZAMOCOWANIA

UniqPC można zamocować w prosty sposób zgodnie z wymaganiami oraz przy pomocy atrakcyjnych regulowanych stojaków. Oferujemy możliwość wyboru wśród wielu typów stojaków do umieszczenia UniqPC na stole lub na ścianie czy też poprzez standardowe i kompatybilne zamocowanie VESA.


WIĘCEJ WOLNEJ PRZESTRZENI DZIĘKI NOWYM REWOLUCYJNYM ZAMOCOWANIOM 

Korzystając z kompaktowych zamocowań Tube holder albo Tube Top holder i rewolucyjnego designu UniqPC, można uzyskać dodatkową wolną przestrzeń i lepszą ergonomię środowiska pracy. Nowoczesny i regulowany stojak pozwala na umieszczenie UniqPC stosownie do potrzeb.


ROZWIĄZANIE SPRZYJAJĄCE EKOLOGII 

Przy produkcji wyrobów są ściśle przestrzegane zasady ochrony środowiska naturalnego. UniqPC produkowany jest zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej odnośnie produkcji bezołowiowej i z wykorzystaniem ekologicznie degradowanych materiałów.

Sprawdź ofertę

Serwis komputerów przemysłowych

Naprawę komputerów przemysłowych marki Elcom realizuje firma:
Serwis Główny s.c.

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies