Komputery przemysłowe Elcom


Firma Serwis Główny jest wyłącznym dystrybutorem komputerów przemysłowych firmy Elcom na rynku polskim. Komputery przemysłowe serii UniqPC są to komputery typu all-in-one, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle. Zaletą tego rodzaju komputerów jest gotowość do działania bez zbędnego dodatkowego osprzętu typu klawiatury, myszki, czy szafy montażowej. Z główiejszych cech, które również je wyróżnia to chłodzenie bierne niepotrzebujące wentylatora, tym samym zapewniając szczelność obudowy spełniając normę IP65. Idealnie nadają się do pracy w trudnych warunkach o wysokim zapyleniu i wilgotności otoczenia. Kupując produkt z naszej oferty zapewniamy specjalistyczny serwis urządzeń.

UniqPC 150 II

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Następca UniqPC 150
 • Wyposażony w panel dotykowy multi-touch
 • Stopień ochrony IP65

UniqPC 215

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Nowoczesny procesor, zapewniające płynne działanie aplikacji
 • Hartowane szkło, odporne na zarysowania
 • Technologia multi-touch umożliwiająca korzystanie nawet w rękawiczkach

UniqPC 190

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Idealny do pracy w trudnych warunkach
 • Zużycie energii 9 razy mniejsze niż typowe systemy komputerowe
 • Duży wybór typów stojaków i możliwość montażu na ścianie lub do stołu

UniqPC 150

Zamów Szczegóły

Najważniejsze cechy:

 • Urządzenie o grubości 39 mm
 • Doskonała czytelność nawet w trudnych warunkach oświetleniowych
 • Różne możliwości mocowania

Zapoznaj się z ofertą na platformie B2B

Załóż konto, poczekaj na aktywację i zamawiaj produkty z udzielonym rabatem.

NOWY MULTIMEDIALNY ALL-IN-ONE KOMPUTER

Nowy multimedialny all-in-one komputer o przekątnej monitora 21,5 cala przynosi wyjątkowe możliwości w trudnych operacyjnych warunkach eksploatacyjnych.


MOCNE PROCESORY

UnipPC 215 jest wyposażony w najnowsze, wydajne procesory, które zapewniają bezproblemowe działanie obecnych i przyszłych aplikacji, zachowując jednocześnie zalety pasywnego chłodzenia. Czterordzeniowy procesor do standardowej pracy i procesor 7. generacji i5 7300U do najbardziej wymagających procesów i dużych obciążeń.


TRWAŁY I PRZESTRONNY WYŚWIETLACZ

Wyświetlacz pojemnościowy o przekątnej 21,5 cala jest chroniony przed zarysowaniem szkłem hartowanym i stanowi największą powierzchnię wyświetlania spośród wszystkich komputerów UniqPC. Opcjonalna folia antywandalowa może wytrzymać nawet trudne warunki użytkowania. Równie opcjonalna matowa folia przeciwodblaskowa zapewnia doskonałą widoczność przy silnym sztucznym świetle nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.


INTUICYJNE STEROWANIE I KOMUNIKACJA

Wbudowane głośniki umożliwiają wygodną komunikację głosową. Dzięki technologii multi-touch, UniqPC 215 jest również łatwy do kontrolowania dziesięcioma palcami, na przykład w rękawiczkach, co pomaga w wydajnej pracy.


ŁĄCZNOŚĆ I PRZECHOWYWANIE DANYCH

Standardowe wyposażenie z odpowiednią liczbą portów USB i RS-232 do podłączenia urządzeń zewnętrznych jest w stanie rozbudować o opcjonalne technologie Bluetooth i WiFi. Opcjonalny czytnik kart chipowych i kart zbliżeniowych jest wbudowany w urządzenie, aby zwiększyć ochronę i wygodę podczas użytkowania.


SZEROKI ZAKRES MOŻLIWOŚCI MONTAŻU

Komputer przemysłowy UniqPC 215 posiada standardowe mocowanie VESA dla łatwej i wygodnej instalacji zgodnie z wymaganiami i potrzebami klienta. Dodatkowo można znaleźć atrakcyjną ofertę różnych stylowych i praktycznych możliwości mocowania: Tube Holder stoi na stole, podłodze lub ścianie.


KONSTRUKCJA ODPORNA NA WODĘ I PYŁ

UniqPC 215 spełnia wymagania standardów ochrony IP65 i bez problemu wytrzymuje w trudnych warunkach przemysłowych z obecnością kurzu, wody, brudu i wstrząsów. Pasywny system chłodzenia bez części obrotowych zapobiega przedostawaniu się jakichkolwiek cząstek do urządzenia i zapewnia płynną pracę w środowisku, w którym nie można używać zwykłych komputerów.


CICHA I PŁYNNA PRACA

Pasywny system chłodzenia bez części wirujących znacznie ogranicza możliwość wystąpienia awarii takich jak zatykanie się, utykanie wentylatora czy przegrzewanie procesora, które skutecznie zwiększają funkcjonalność urządzenia i obniżają koszty eksploatacji.


Sprawdź ofertę

Serwis komputerów przemysłowych

Naprawę komputerów przemysłowych marki Elcom realizuje firma:
Serwis Główny s.c.

Strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza akceptację warunków.

Polityka prywatności | Polityka cookies